هوش هیجانی چیست

به راستی واقعا هوش هیجانی چیست ؟ هوش هیجانی، همان طور که توصیف شده است، توانایی درک احساسات و اطلاعات احساسی و احساسات برای افزایش تفکر است.
اعتقاد بر این است افرادی که هوش هیجانی بالایی دارند، می توانند انواع مشکلات مربوط به احساسات را با سرعت و دقت حل کنند.
هوش هیجانی به توانایی فرد در مدیریت و کنترل احساسات و توانایی کنترل احساسات دیگران اشاره دارد. به عبارت دیگر، آنها می توانند احساسات دیگران را نیز تحت تاثیر قرار دهند.
انواع مختلفی از هوش وجود دارد، و این کار ما این است که کشف کنیم که آنها چه هستند و چگونه آنها را در زندگی ما ادغام کنیم. منابع هوش را می توان در تقسیم ها اندازه گیری کرد. اکثر ما با IQ یا فاکتور هوشمند آشنا هستیم، که عمدتا با توانایی ما برای حفظ کردن، بازیابی موارد از حافظه و استدلال منطقی ما مرتبط است.

همچنین یک رقمی تازه و جدید، CQ یا کنجکاوی وجود دارد که به توانایی یک نفر برای انگیزه قوی برای یادگیری یک موضوع خاص اشاره می کند. آنچه که من در طول تحقیقات انجام می دهم، زمان زیادی را صرف می کنم و در کار با مشتریان و سازمان ها، تمرکز بر هوش هیجانی است.

تقویت هوش هیجانی


بهترین احساسات ,توانایی ,هیجانی ,احساسات دیگران ,کنترل احساسات ,هیجانی چیست

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رادکان بنای توس pouya zivarallat سایت تفریحی و سرگرمی نیو مطلب محصولات و دی وی دی های آموزشی09334336389 ایرانگردی و ایرانشناسی،دوچرخه سواری،طبیعت گردی،مطالب خواندنی و....... قطره ام دریام یکتا فان بازی وبلاگ پایه یازدهم رشته انسانی،کنکور انسانی لب هاله درسریال زندگی گمشده علامه حلی چه ویژگی داشت که با املم زمان اهنگ پردیس شکسته انواعکاردستیبرایمیلادائمه طرح پژوهش در دو تفکر وسبک زندگی هفتم پرسش پژوهش اونقدر نگاهت سرده با من جواب فعالیت های اخلاق حرفه ای دوازدهم فنی درباره موادی که از سنگ ها درست می شود اهنگ خدا شاهده این روزا بدجور مستو پارم رمان دلبرونه